Bezpieczeństwo to nasza pasja, stworzona tylko dla Ciebie.

Biuro Ochrony Komandos

Doświadczenie i zaufanie

Ochrona

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

Indywidualny projekt

Monitoring TV

W skład naszej infrastruktury wchodzi profesjonalne Centrum Monitorowania, które należy do największych i najnowocześniejszych w Europie. Dzięki czemu możemy całodobowo reagować na wszystkie sygnały alarmowe. Posiadamy też wykwalifikowane załogi interwencyjne – rozmieszczone na terenie całego kraju i przeszkolone do działania w kryzysowych sytuacjach.

Na każdą kieszeń

Nawigacja GPS

Projektując plan ochrony, zawsze bierzemy pod uwagę rzeczywiste zagrożenia oraz możliwości finansowe naszego kontrahenta. Każde zlecenie traktujemy z jednakową troską i zaangażowaniem

O nas …

Biuro Ochrony Komandos to firma, która od ponad wielu lat, wyznacza standardy w branży security. Jesteśmy jednym z pierwszych przedsiębiorstw, zajmujących się problematyką bezpieczeństwa w Polsce.

Wykonujemy kompleksowe usługi ochrony osób i mienia oraz konwojowania wartości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie z zakresu ochrony oraz monitorowania obiektów o strategicznym znaczeniu dla kraju, w tym obiektów oświatowych , prywatnych, sakralnych, dużych obiektów przemysłowych oraz banków.